Služby

Naša spoločnosť Trhoviska Ružinov, s.r.o. zodpovedá za správu trhovísk Miletičova, Herlianska a Bachova, ktoré sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Ponúkame prenájom stánkov a k nim prislúchajúcich priestorov. Zároveň poskytujeme príslušné prevádzkové služby ako pre predávajúcich, tak aj pre kupujúcich. 

Ponuka poskytovaných služieb: 

  • Krátkodobý a dlhodobý prenájom stánkov a priestorov
  • Dodávky energií, vodného a stočného
  • Zabezpečovanie poriadku a hygieny
  • Zabezpečovanie odvozu a likvidácie odpadu
  • Zabezpečovanie strážnej služby SBS

Kto môže využiť naše služby? 

Službu dlhodobého prenájmu priestorov trhoviska môžu využiť domáci pestovatelia a farmári, ktorí ponúkajú predaj ovocia a zeleniny, sušeného ovocia, orechov, mandlí, punkacov, jadierok, slepačích vajec, mliečnych a včelích výrobkov, ale aj výrobcovia sudovej kapusty, nakladanej a sterilizovanej zeleniny, pekári, cukrári, mäsiari, bylinkári či kvetinári. 

Sezónny predaj, resp. krátkodobý prenájom využívajú zasa predajcovia vianočných stromčekov, remeselných a umeleckých výrobkov, keramiky a porcelánu, ručne vyrábaných hračiek a dekorácií. Naše služby poskytujeme aj predajcom textílie a obuvi, periodickej tlači, kníh, papierenských výrobkov, kozmetiky, drogérie či elektrotechniky.

Na trhoviskách je povolené poskytovať aj tieto služby: pohostinské a reštauračné služby, rýchle občerstvenie a stravovanie, brúsenie nožov, nožníc a nástrojov, oprava dáždnikov, oprava a čistenie obuvi, tašiek a koženej galantérie, čistenie peria, kľúčové služby, zhotovenie pečiatok a vizitiek, fotografické služby, zábavného, športového a kultúrneho charakteru (napríklad kolotoče a iné atrakcie).

Viac informácii ohľadom poskytovania služieb na Trhoviskách Ružinov nájdete v Trhovom poriadku, ktorý je platný od 13. marca. Je dostupný voľne na stiahnutie tu

Parkovanie

Počas nakupovania môžete využiť parkovanie na platenom nestráženom parkovisku Trhoviska Miletičova. 

Cenník 

Máte záujem o využitie niektorých z hore uvedených služieb?
Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom telefonického kontaktu 0905 254 152 alebo emailom obchod@trhoviskaruzinov.sk.
Radi vám zodpovieme na vaše otázky aj osobne na adrese sídla Trhoviska Ružinov, s.r.o.