O nás

Spoločnosť Trhoviská Ružinov s.r.o. spravuje ružinovské trhoviská: Trhovisko Miletičova, Trhovisko Herlianska a Trhovisko Bachova, ktoré sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov.

Trhovisko Miletičova

Trhovisko Miletičova je najstarším a najväčším trhoviskom v Bratislave. Legendárna “Miletička” sa nachádza na mieste kedysi známeho bitúnku, ktorého história siaha až do roku 1884. Na Miletičke sa stretávajú všetky generácie obyvateľov nielen Bratislavy. Ľudia už majú svojich obľúbených stánkarov ponúkajúcich vždy čerstvú zeleninu, ovocie, ale aj jadierka, kvety či langoše. 

OTVÁRACIE HODINY

Letné mesiace:
Pondelok – Piatok  6.00 – 20.00
Sobota 6.00 – 16.00

Zimné mesiace:
Pondelok – Piatok  6.00 – 18.00
Sobota 6.00 – 14.00

Predaj kvetov:
Denne (Pondelok – Nedeľa) 6.00 – 20.00
 

 

 

Trhovisko Herlianska 

Trhovisko Herliansk sa nachádza pri Obchodnom centre Helios v miestnej časti Ružinov. Toto trhovisko je rozlohou menšie ako Trhovisko Miletičova, ale pre miestnych obyvateľov má v ponuke široký výber zeleniny, ovocia aj domácich produktov a kvetov. Nachádza sa tu tiež kvetinárstvo a bufet. 
 

 

 

 

Trhovisko Bachova 

Trhovisko Bachova sídli pri Ružinovskej ulici v miestnej časti Pošeň, pred predajňou potravín. Táto poloha umožňuje obyvateľom pohodlne si nakúpiť pri návrate z práce mestskou hromadnou dopravou. Trhovisko je síce najmenšie v rámci Ružinova, ale i tak ponúka zaujímavý výber ovocia a zeleniny a v priľahlých stánkoch nájdete aj mliečne výrobky, syry a syrové výrobky či zmrzlinu. 
 

 

 
*Trhové dni a prevádzkový čas na trhoviskách sa môže dočasne zmeniť rozhodnutím správcu trhoviska. Na trhoviskách sa v dňoch pracovného pokoja a štátom uznaných sviatkov, predaj výrobkov a poskytovanie služieb zakazuje.


Pestujete domácu zeleninu, ovocie, orechy alebo vyrábate pekárenské, cukrárenské, mäsové, mliekarenské či včelie výrobky?
Poďte svoje jedinečné výrobky predávať na niektorom z našich trhovísk. Viac sa dočítate tu.


 

Ďalšie informácie: